1

 Jestem logope, logopedą medialnym, terapeutą ręki, trenerem rozwoju osobistego, coachemspecjalistą komunikacji i kreowania wizerunku medialnego. Pełnię także obowiązki biegłego sądowego z dziedziny logopedii i logopedii medialnej oraz edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej przy Sądzie Okręgowym w Warszawie i Sądzie Okręgowym Warszawa Praga.

Pracuję z dziećmi i młodzieżą, ale specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi, nie tylko korygując wady wymowy ale ucząc dykcji, autoprezentacji i radzenia sobie z wystąpieniami publicznymi. Przez ponad dekadę prowadziłam terapię logopedyczną osób z problemami neurologicznymi po udarach i wypadkach. Przygotowałam i wydałam wiele autorskich publikacji i pomocy do diagnozy i terapii logopedycznej.

Jednak moim konikiem są grupowe szkolenia z tematyki związanej z komunikacją interpersonalną.

Od lat prowadzę własną firmę ale też współpracuję z różnymi korporacjami.

Uwielbiam się uczyć ciągle czegoś nowego. Stale się dokształcam z rozmaitych dziedzin
. Uważam, że spojrzenie na drugą osobę z różnych perspektyw pozwala na lepszą komunikację i szybsze osiągnięcie celu.

A prywatnie? Kiedy mam już wszystkiego dość siadam przed PlayStation i gram w swoją ulubioną grę. Słucham też kryminalnych audiobooków, płyt winylowych i swoich ulubionych piosenek z chyba każdego możliwego gatunku muzycznego.

Mam ulubione serie książek: „Ludzie jak bogowie” Siergieja Sniegowa i „Saga o ludziach lodu” Margit Sandemo. I oczywiście wszystko co wyszło spod pióra Pilipiuka.

Zgadzam się ze stwierdzeniem, że życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę, trzeba być w ciągłym ruchu ale przede wszystkim z tym, że dzień bez kawy to dzień stracony.

 

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.