Aktualności

Zapraszamy na warsztaty origami podczas, których wykonamy różne prace o tematyce świątecznej.  Składanie papieru jest okazją do rozwijania sprawności manualnej ( mała i duża motoryka), rozwijania cech społecznych, poprawy kontaktów społecznych podczas wspólnie wykonywanych prac.

Na warsztaty zapraszamy młodzież, a także zainteresowanych dorosłych chcących w miły sposób spędzić przedświąteczny czas:
Warsztaty odbędą się w godzinach:
12.00-14.00 młodzież 
15.00-17.00 osoby dorosłe

Warsztaty origami poprowadzi Renata Puczyńska, animator sztuki origami, nauczycielka, która stosuje techniki origami w pracy z uczniami szkół podstawowych wspólnie z Barbarą Wotawa terapeutką pedagogiczną.

Zapraszamy

Prasko-Południowe Prezentacje 2021
/ piknik na PradzeWielkie święto organizacji pozarządowych, na których nie zabraknie również nas. Już w tą sobotę (12.06.2021) widzimy się na pikniku w parku Obwodu Praga AK
(róg ul. Grochowskiej i ul. Podskarbińskiej). Mogą wziąć w nim udział wszyscy chętni – od dzieci, aż po seniorów. Piknik odbędzie się w godzinach 12:00-17:00.

Warszawa  Family connections bezpłatny program dla rodzin


Warszawa Family Connections
bezpłatny program dla rodzin

Refleksje, wskazówki dla rodziców.


Przyglądając się aktualnej sytuacji naszych dzieci można mieć wrażenie, że potrzebne jest wakacyjne ostrzeżenie przez cichym utonięciem. Zazwyczaj osoby, które toną nie krzyczą i nie wołają o pomoc. W ciszy znikają pod wodą. Dziś dzieci tak właśnie znikają. We własnych pokojach, odcięci od rzeczywistego świata. Znikają w sieci. Toną powoli w samotności i w ciszy.